1 Haftada İngilizce

1 HAFTADA İNGİLİZCE

Amaç :
İngilizce dil okullarında uzun süreli açılan genel ingilizce kurslarına katılamayacak olan ve kısa süre içerisinde İngilizce seviyelerini İngilizce'nin anlama, konuşma, okuma ve yazma alanlarının tümünde Avrupa Ortak Dil Kriterlerinin belirlediği seviye tablosundaki seviyelerini bir üst seviyenin hedeflediği en üst noktaya taşımaktır.

Eğitim Sistemi : 
Eksen ingilizce eğitim sistemi, uluslararası geçerliliği olan 6 aşamalı seviye düzencesini kullanmaktadır. Katılımcılar 1 hafta da almış oldukları ders ve konuşma aktivitileri sonucunda 1 seviye ilerlerler. 

İngilizce Kaynak Kitaplarımız

Katılımcılar seviye tespit sınavı sonucuna göre kendi seviyelerine uygun sınıflarda eğitimlerine başlarlar. Ağırlıklı olarak kursiyerlerin konuşarak işledikleri bir ders sistemine sahip olan 1 Haftada İngilizce Programlarında öncelikle konuşma becerisi kazandırmak ana amaç olarak belirlenmiştir. Dil eğitiminde temel sayılan konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerileri eş zamanlı ve entegre bir şekilde geliştirilir. Bu şekilde başlangıç seviyesinden itibaren kişi İngilizce olarak kendini ifade etmeye başlayabilir. Başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar herkesin yararlanabileceği eğitim programları bulunmaktadır.

Ders Programı Şu Şekildedir;
08:30 - 09:30 Yabancı eğitmenlerle birlikte cafe/restoranımızda kahvaltı
09:30 - 10:10 Gramer çalışmaları
10:20 - 11:00 Kelime bilgisi çalışmaları
11:10 - 11:50 Kelime bilgisi çalışmaları
12:00 - 12:40 Yabancı eğitmenlerle İngilizce konuşma saati
12:40 - 14:00 Yabancı eğitmenlerle birlikte cafe/restoranımızda öğle yemeği
14:00 - 14:40 Gramer çalışmaları
14:50 - 15:30 Kelime bilgisi çalışmaları
15:40 - 16:20 Kelime bilgisi çalışmaları
16:30 - 17:10 Yabancı eğitmenlerle İngilizce konuşma saati
5 gün boyunca aynı program uygulanır. Katılımcılar ders aralarında cafe/restoranımızda diledikleri tüm içecek ve aperatifleri hiç bir ek ücret ödemeden eğitmenleri ile birlikte tüketebileceklerdir. 

Eğitmenler : 
Yabancı Asıllı : ESL ve TESOL sertifikalı ingiliz ve amerikan asıllı eğitmenlerle pratiğinizi geliştirirsiniz. 
Türk Asıllı : Üniversitelerin ingilizce öğretmenliği bölümlerinden mezun tecrübeli eğitmenler.

Ekle, Haberdar Ol

Yeniliklerimizden, eğitimlerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak istiyorsanız lütfen e-posta adresinizi ekleyiniz.