cepno..    

Proficiency Hazırlık

Amaç :Building Skills

Bazı üniversitelerin ingilizce dilinde yapılacak olan dersler için öğrencilerinin bu dersler için yeterli olup olmadıklarını belirlemek için yaptıkları sınavlara hazırlık amacıyla düzenlenen kurstur. Hazırlık sınıflarına devam edip eğitim dönemi boyunca yapılan sınavlardan yeterli puanı alamayan ve kazandıkları üniversitenin hazırlık sınıfını hiç okumadan atlamak isteyen öğrenciler için hazırlanmış programımızdır.

Kimler Katılabilir :

Hazırlık sınıflarına devam etmiş ve yapılan sınavlarda başarısız olmuş kişiler veya üniversiteyi yeni kazanan kişilerden kurumumuzun düzenleyeceği Seviye Tespit Sınavında yeterli görülenler.

Kurs Sistemi :

Kursumuzun toplam süresi 100 ders saatidir. 2 farklı eğitmenle dersler işlenir. Gramer konusunda uzman bir eğitmenimiz Gramer konularının tümünü işlerken writing çalışmalarını da üstlenir, 2. eğitmenimiz ise kelime çalışmaları, reading, listening ve speaking çalışmaları yapar.

F İ Y A T L A N D I R M A     S E Ç E N E K L E R İ
Peşin Senetli Taksitlendirme Bonus Kredi Kartına Taksit
1390 TL 375 TL x 4 = 1 500 TL 250 TL x 6 = 1 500 TL
260 TL x 6 = 1 560 TL 195 TL x 8 = 1 560 TL

 

Ekle, Haberdar Ol

Yeniliklerimizden, eğitimlerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak istiyorsanız lütfen e-posta adresinizi ekleyiniz.