İngilizce Özel Ders

onetoone logoBu program,özel olarak sizin ingilizce gereksinimlerinize göre planlanmış, sonuç odaklı, yoğunluğu tarafınızca belirlenmiş bir programdır. Eğitmenlerimiz, tüm ders saati programlarını sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenler. Program tamamen sizin uygun olduğunuz saatlere göre hazırlanır.Dolayısıyla en esnek ve en özel programdır.

Eğer,

  • Kendi programınızı kendiniz belirlemek istiyorsanız,
  • Zamanınız sizin için birinci dereceden önemli ise,
  • Seviyenizi kısa sürede önemli derecede ilerletmek istiyorsanız,
  • Zayıf olduğunuz veya güven eksikliği çektiğiniz alanlarda hedefinize yönelik bir eğitim almak istiyorsanız,
  • Özel öğretmen ilgisinden yararlanmak istiyorsanız,
  • Deneyimli bir öğretmenle birebir bağlantı kurmak istiyorsanız,

Bu kurstan yararlanabilirsiniz.

Bu kurstan beklentileriniz neler olmalıdır?

Birebir öğreniminizi bir grup kursu ile birleştirebilirsiniz. Bu durumda hem grup etkileşiminden, hem de tek kişilik özel derslerden yararlanma avantajını elde etmiş olursunuz.

Maksimum esneklik

Konu dışına çıkma konusunda rahat olabilirsiniz. Birebir dersler sizin tarafınızdan, sizin için hazırlanmaktadır. Ders için hedeflerinizi belirledikten sonra, İngilizce öğretmenlerimiz size hedeflerinize ulaşmanız için yardımcı olacaklardır. Öğretmenlerimizin esnekliği, öğrenmek istediğiniz İngilizce’yi seçmenize olanak sağlar.onetoone1

Bireysel odak

Özel İngilizce dersi size özel ilgi demektir – öğretmeniniz tarafından devamlı olarak ilgi göreceksiniz ve hedeflerinize özel olarak rehberlik ve danışmanlık yardımı alacaksınız.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmak

Öğretmeniniz sizinle geçirdiği zaman içerisinde İngilizce’nizin hangi alanlarda geliştirilmesi gerektiğini görecektir. Birlikte çalışarak hedefinize ulaşacaksınız. Bu kadar fazla kişisel ilgi görmenizin kazancı da hedefinize ulaşmak olacaktır.

Ekle, Haberdar Ol

Yeniliklerimizden, eğitimlerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak istiyorsanız lütfen e-posta adresinizi ekleyiniz.